MELAMİN

ML 123

Açık Meşe

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

Kanat : Melamin Kanat yüzeyinde melamin kaplı boya bakım gerektirmeyen silinebilir, antibakteriyel kapı yüzeyi kullanılır.

Seren ve başlıklar : Kapı konstrüksiyonunda finger-joint’lenmiş serenler kullanılır. Serenler istenilen kalınlığa göre net olarak ebatlanmış, kalibre edilmiş ve bünyesinde % 10-12 derecelik rutubet barındıracak şekilde fırınlanmış çam/köknar/ladin malzemeden üretilmiştir. Kanat kalınlıkları 40 mm dir Yüzey Mdf si istenilen 4 / 6 / 8 / 10 mm kalınlıklarda olabilir. Kapı altında kullanılan serenler tek, kilit karşılığında ise iki yönlü olarak seren kullanılır.

İç dolgusu : Rutubeti alınmış, presleme esnasında oluşan su buharını konstrüksiyon içinde homojen dağılımını sağlayan ve daha sonra kapının deformasyonunu engel olmak için içten delikli ve konstrüksiyonun her tarafını dolduracak şekilde 175 gr/m2 özgül ağırlığında kraft petek kağıt kullanılır. İstenirse yangın dayanımına uygun iç dolgu malzemeri de kullanılabilir.

Kasa 42mm kompoze havuz sistem sandviç : 42 mm kalınlığında kompoze masif üstü MDF dir. Kasa iç dolgusu masif ağaç olup dış kısma gelen yerlerine yine mdf yerleştirilmiştir. Bu işlem ahşap ile mdf nin ayrı çalışmalarında ortaya çıkacak sorunları ortadan kaldırmaktadır. Kasa ham olarak bitirildikten sonra, kasaların üzerine istenilen renkte P:P , PVC, Mikro laminat, Finish folyo uygulaması yapılablir. Kasa üzerinde istendiğinde uygulanmak üzere conta kanalları mevcuttur.

Kasa 36 mm lamine MDF KASA 36 mm kalınlığında kompoze 12mm+12mm+12mm MDF nin sıcak formaldehit tutkal ile preslenerek lamine edilir. Kasa ham olarak bitirildikten sonra, kasaların üzerine istenilen renkte P:P , PVC, Mikro laminat, Finish folyo uygulaması yapılabilir. Kasa üzerinde istendiğinde uygulanmak üzere conta kanalları mevcuttur.

Pervaz İstenilen ölçülerde pervaz üretimimiz vardır. 70-80-mm genişliğinde 10-12 mm kalınlığında düz pervaz, 16- 18 mm kalınlığında 80 mm genişliğinde oval bombeli ayarlı ( L ) pervaz uygulamalarımız vardır. Pervazların yüzeyine istenilen renkte P:P , PVC, Mikro laminat, Finish folyo uygulaması yapılabilir.